Reklama i współpraca

   Piszę recenzje, opowiadania oraz robię przeglądy najciekawszych książek i opowiadań z sieci. Poruszam tematy w obrębie literatury, dlatego jeżeli interesuje Cię nasza współpraca, możesz się do mnie odezwać.
   Do współpracy zapraszam również blogerów, którzy chcą zrobić coś wspólnego.
Możliwość współpracy

• Teksty sponsorowane - chętnie przygotuję dla Ciebie tekst z opinią w formie jaka pasuje Ci najbardziej. 

• Relacje z wydarzeńprywatnie zajmuje się również fotografowaniem, dlatego jeżeli życzysz sobie relację, również nie widzę większego problemu.

• Treści do Social-Media - jak już pewnie wiesz, prowadzę stronę na Facebooku oraz profile na takich portalach jak Instagram, Twitter czy Google+.


Copywriting:

Teksty sponsorowane w formie recenzji, relacji i polecanych. Możliwość współpracy między blogerami w ramach wymiany blogowej czy tekstów gościnnych.

Statystyki:

Aktywność w mediach społecznościowych w takich portalach jak Facebook, Twitter, Google+, Instagram.

Społeczność:

Niezwykli i fantastyczni czytelnicy na których można liczyć. Chętni pozostawiania komentarzy. Ponadto prężnie rozwijająca się grupa na Facebooku.

Czas współpracy:

Możliwość długoterminowej współpracy, regularnego kontaktu i realizacji wspaniałych projektów.
Strona kontaktowa

   Jestem otwarta na propozycje współpracy, dlatego jeżeli chcesz odezwij się, zobaczymy co razem możemy zrobić. Odpowiem jak najszybciej to możliwe. Możliwość kontaktu jest również poprzez formularz kontaktowy u dołu bloga oraz na karcie Kontakt
Obsługiwane przez usługę Blogger.